Ευχαριστήρια Επιστολή του 2ου Γυμνασίου Πρέβεζας προς τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 2ου Γυμνασίου Πρέβεζας ευχαριστούν θερμά τους παρακάτω γονείς από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου που την Τσικνοπέμπτη προσήλθαν και έψησαν για τους μαθητές, εκφράζοντας το μήνυμα ότι βρίσκονται πάντα στις επάλξεις για το καλό των παιδιών και συμβάλλοντας στην τόσο όμορφη εορταστική ατμόσφαιρα που δημιουργήθηκε.

Εκφράζονται οι πιο θερμές ευχαριστίες στα παρακάτω μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων:  στον κ. Μήτση Χρήστο, Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Γυμνασίου Πρέβεζας, στον κ. Ανδρέα Αθανασιάδη, στον κ. Ανδρέα Αμάραντο και στην κα Πετρούλα Παπαδημητρίου. Επίσης, με αυτή την ευκαιρία ευχαριστούμε θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Γυμνασίου Πρέβεζας που στέκεται πάντα στο πλευρό μας σε κάθε δράση και πρωτοβουλία, συνεισφέροντας καταλυτικά στις πρωτοποριακές εκδηλώσεις και δραστηριότητες του σχολείου.

Ο Διευθυντής του 2ου Γυμνασίου Πρέβεζας

Δρ. Κοσμάς Κοψάρης